Elismerte a Mol, jövő héttől már nem szállít több benzinkútra – összeomlik az ellátás?
A Mol partnereknek kiküldött üzenete szerint “az ország működése és energiaellátása érdekében” több kúton nem tudnak dízelt és benzint biztosítani a november 21-ével kezdődő héten.